Menüü
Blogi I Anonymous Presenters

BLOGI

Anonymous Presenters blogisse lisame jooksvalt erinevaid inspireerivaid materjale, õpetlikke näiteid ja väärt mõtteid, mis toetavad kursustel õpitut.

25. märts 2024

VIRTUAALKURSUS

Kas oled valmis? 

12. märts 2024

MAIRIKA KOGEMUSLUGU

Saage tuttavaks Mairikaga, Anonymous Presenters vilistlasega, kes koos kolme juhiga sukeldus avaliku esinemise treeningprogrammi saladustesse. Siin on tema teekond – alates meieni jõudmisest, kuni selleni, mida teel õppis ja koges.

Mairika Juhandi on Stockmann Tallinna kaubamaja müügidirektor.

11. sept. 2022

ANONYMOUS PRESENTERS KORDUSÕPPUSED

Meie kogemus ja mitmeid kordi kursusel osalenud klientide tagasiside näitab, et kord omandatud oskused kipuvad aja jooksul ununema, ja harjumused, mis nõrgestavad esitust, kipuvad avalikku esinemisesse sala- kavalalt tagasi imbuma.

23. märts 2022

KOKKUSAAMISTE KOMBERUUM TULEB TAASLUUA

Ühes komberuumis tegutsedes ollakse efektiivsemad ja tugevamad ning sellele panevad aluse kokkusaamised, mis pandeemia-aastatel on soiku jäänud.

16. märts 2022

AITASIME SOLARIDE AKADEEMIA KÄIMA LÜKATA

Tsiteerime Solaride mõtet: “Teooria on küll oluline, kuid praktika on see, mis elus edasi viib! “ Nii aitas Anonymous Presenters Solaride teamleads’idele selgeks teha esinemise tuumikrelva, mis on suurepärase esinemisoskuse aluseks.

26. nov. 2021

TIIMIKOOLITUSE KOGEMUS EHK „KUIDAS” ON TÄPSELT SAMA OLULINE KUI „MIDA”

Möödunud nädalal astus oma ettevalmistatud kõnedega lavale eriti kreatiivne seltskond: loov- ja disainiagentuuri Division meeskond.  Koolitusel õpiti muuhulgas, kuidas saavutada ja hoida kontakti publikuga, kuidas jutustada lugu ning mõjusalt abimaterjale kasutada.

12. okt. 2021

ESINEMISHIRM ON ENERGIA, MIDA ON VÕIMALIK MUUTA MILLEKSKI MUUKS

“Kas sa oled kunagi tundnud, vaadates filmi või etendust, piinlikkust? Kui inimene on laval, sinu ees, ja tal läheb midagi sassi, tal tekib mingi probleem ja ta hakkab sellepärast stressama.

21. juuni 2021

INSPIRATSIOONIPÄEV TIIMIDELE

Mai – ja juunikuus osalesime ainulaadse kooslusega inspiratsioonipäevadel, mis olid suunatud väikestele tiimidele. Mart ja Hardi õpetasid, kuidas paremini esineda ning milles seisnevad peamised nipid, et arengut saavutada. 

30. sept. 2020

RÄÄGI ASJAST, JA LÜHIDALT!

Räägi lühikeste lausetega ning väljenda oma mõtteid selgelt!

11. aug. 2020

MIKS MEESKONDADE VEENEV ESINEMINE ON ETTEVÕTTE EDUKS OLULINE?

Miks lisandusid meie tippjuhtide meistriklassidele meeskondade koolitused? Põhjus on lihtne – ettevõtete juhid soovisid neid.