Me saame hakkama!

Huvitav on see, et meid kõiki tabanud viiruse paanika muutis meie kõnekooli elu vähem, kui algselt oskasime oodata. Jah, korraks tegime koos maailmaga pausi, ent peale seda hakkasid väiksemates koosseisudes juhtide meistriklassid ja isiklikud koolitused vaikselt edasi toimuma. Tänasel päeval jätkuvad juba ka meie grupikoolitused. Loomulikult on meil vajadusel maskid ja desovahendid alati käepärast.
Mis siis ikkagi muutus? Üks mis kindel – Anonymous sai virtuaalsemaks. Otsustasime kõik koos, et teeme inimestega, kes ei soovi teistega kokku puutuda, esimesed virtuaalsed kõnekoolikohtumised ning hea on tõdeda, et need läksid üle ootuste hästi ning inimeste omavaheline side toimis suurepäraselt. Seega nüüd, kui inimestel on kiire või mõni muu põhjus, miks füüsiliselt kohtuda ei saa, on meil pakkuda hästi toimiv alternatiiv.
Kuidas suvi tuleb? Hetkel teeme veel mõned koolitused ning siis juulis plaanime puhata, et augusti alguses juba uuesti teiega olla. Seniks soovitame ära vaadata selle video, mis annab inspiratsiooni kriisikommunikatsiooniks ja segastel aegadel oma mõtte publikuni viimisest.

 

Video: The Telegraph

HARDI KINNAS, ANONYMOUS PRESENTERS KAASASUTAJA